VC města Bruntálu v plaveckém pětiboji 2019

VC města Bruntálu v plaveckém pětiboji 2019

Po roce je to opět tady.  12. ročník Velké ceny města Bruntálu v plaveckém pětiboji se nezadržitelně blíží. Celé to vypukne 16.3.2019 a vše bychom chtěli zdárně ukončit v neděli těsně po poledni.

Vzhledem k tomu, že závody jsou v Bruntále a my jsme jejich pořadatelem, přihlásili jsme do závody téměř všechny. Přehled přihlášených plavců klubu lze shlédnout ZDE . Jsou zde uvedeni plavci do hlavního závodu. Benjaminci a plavci, kteří budou závodit ve vloženém závodě jsou uvedeni ZDE. Z důvodů uvedených níže jsme byli nuceni omezit počet našich přihlášených plavců.

Celý závod bude možno sledovat v přímém přenosu na internetové adrese:http://www.mx-net.cz/kamery/zive/

Organizační záležitosti:

  • je nutno bazén připravit na závod. Bude tedy nutné vynést lajny ze strojovny, namontovat a zapojit časomíru a všechnu potřebnou techniku a zařízení nutné k závodu. Na toto budeme mít cca 1 hodinu. Proto bychom chtěli poprosit každého, kdo bude mít v sobotu volné a zdravé ruce o pomoc. Na bazéně ve strojovně budeme připraveni již od cca 10:00 hodin abychom mohli v případě velmi nízké návštěvnosti ze strany veřejnosti přípravu zahájit co nejdříve. Kdo nám tedy bude chtít pomoct, sraz bude ve strojovně wellness centra v uvedenou dobu.
  • sraz našich plavců na bazéně bude od 12:00 hodin. Pro naše plavce vyhradíme dostatečný prostor pro přežití v průběhu závodu.
  • do závodu je přihlášeno velké množství závodníků (v současné době cca 295), proto prosíme o zabrání jen skutečně nejnutnějšího prostoru.
Sponzoři