Celkové rekordy ženy

 

Celkové klubové rekordy

Ženy

50 znak

Příjmení a jméno ročník čas rok dosažení datum dosažení akce
Václavíková Kristýna 2006 0:35,08 2017 16.12. Brno Cup
Dendisová Terezie 2002 0:35,29 2016 2.10. GP Opole
Smutková Blanka 1977 0:36,7 1990 neuvedeno neuvedeno
Bílková Taťána 1987 0:36,77 2001 17.2. FOTO Morava
Krahulová Tereza 1992 0:36,9 2004 14.5. kraj

100 znak

Příjmení a jméno ročník čas rok dosažení datum dosažení akce
 Krahulová Tereza 1992 1:13,43 2006 8.4. VC Bruntálu
Václavíková Kristýna 2006 1:15,52 2018 7.4. O mokrého Emana
Dendisová Terezie 2002 1:15,74 2016 16.4. Třebovská lokomotiva
Smutková Blanka 1977 1:17,5 1991 neuvedeno neuvedeno
Galíčková Kristýna 1995 1:17,60 2012 27.10. Krnov

200 znak

Příjmení a jméno ročník čas rok dosažení datum dosažení akce
Dendisová Terezie 2002 2:44,9 2016 4.6. kraj
Smutková Blanka 1977 2:45,2 1991 neuvedeno neuvedeno
Krahulová Tereza 1992 2:47,9 2005 22.10. oblast
Klučiarová Romana 1989 2:50,4 2002 25.5. kraj
Galíčková Kristýna 1995 2:51,2 2009 24.10. oblast

50 prsa

Příjmení a jméno ročník čas rok dosažení datum dosažení akce
Václavíková Kristýna 2006 0:37,49 2018 24.3. Náchodská stuha
Pavelková Klára 1990 0:40,5 2003 29.3. DIDI Cup
Zabloudilová Kateřina 1997 0:40,68 2012 17.3. KMT
Janečková Veronika 1992 0:41,10 2005 17.12. DIDI Cup
Peňázová Karolína 2007 0:41,12 2018 24.3.2018 Náchodská stuha

100 prsa

Příjmení a jméno ročník čas rok dosažení datum dosažení akce
Growková Vendula 1991 1:19,3 2006 3.6. kraj
Václavíková Kristýna 2006 1:23,23 2018 17.3. GP Bruntálu
Zabloudilová Kateřina 1997 1:23,50 2012 11.5. oblast
Krahulová Tereza 1992 1:24,00 2006 20.10. oblast
Janečková Veronika 1992 1:25,66 2006 8.4. oblast

200 prsa

Příjmení a jméno ročník čas rok dosažení datum dosažení akce
Václavíková Kristýna 2006 3:01,84 2017 15.10. Opole
Janečková Veronika 1992 3:02,4 2006 25.11. kraj
Zabloudilová Kateřina 1997 3:02,7 2012 12.5. oblast
Krahulová Tereza 1992 3:03,7 2006 20.10. oblast
Smutková Blanka 1977 3:04,9 1989 neuvedeno neuvedeno

50 motýlek

Příjmení a jméno ročník čas rok dosažení datum dosažení akce
Smutková Blanka 1977 0:32,9 1991 neuvedeno
Galíčková Kristýna 1995 0:34,2 2008 8.5. SOP Moravy
Michalíková Lucie 1989 0:34,9 2003 29.3. DIDI Cup
Zdražilová Zoe 2002 0:35,0 2013 8.12. Pohár ČR 11
Václavíková Kristýna 2018 0:35,24 2018 17.2. VC Opavy

100 motýlek

Příjmení a jméno ročník čas rok dosažení datum dosažení akce
Smutková Blanka 1977 1:13,1 1991 neuvedeno neuvedeno
Krahulová Tereza 1992 1:13,92 2006 8.4. VC Bruntálu
Galíčková Kristýna 1995 1:16,67 2008 5.4. oblast
Zdražilová Zoe 2002 1:17,70 2013 7.12. Pohár ČR 11
Michalíková Lucie 1989 1:18,6 2003 18.1. Třeb. Lokom.

200 motýlek

Příjmení a jméno ročník čas rok dosažení datum dosažení akce
Galíčková Kristýna 1995 2:45,7 2008 30.5. kraj
Smutková Blanka 1977 2:47,3 1991 neuvedeno neuvedeno
Zdražilová Zoe 2002 2:52,5 2014 2.5. oblast
Michalíková Lucie 1989 2:55,4 2002 24.5. kraj
Krahulová Tereza 1992 2:55,75 2006 18.3. KMT

50 volný způsob

Příjmení a jméno ročník čas rok dosažení datum dosažení akce
Václavíková Kristýna 2006 0:29,56 2017 16.12. Brno Cup
Smutková Blanka 1977 0:29,8 1991 neuvedeno neuvedeno
Krahulová Tereza 1992 0:30,2 2006 20.10. oblast
Dendisová Terezie 2002 0:31,22 2016 7.2. VC Opavy
Zdražilová Zoe 2002 0:31,50 2014 30.5. kraj

100 volný způsob

Příjmení a jméno ročník čas rok dosažení datum dosažení akce
Smutková Blanka 1977 1:03,7 1991 neuvedeno neuvedeno
Václavíková Kristýna 2006 1:06,13 2018 9.6. kraj
Krahulová Tereza 1992 1:06,45 2007 8.4. oblast
Dendisová Terezie 2002 1:07,2 2015 7.11. Cena Krnovska
Popelková Lucie 1982 1:08,5 1999 24.4. oblast

200 volný způsob

Příjmení a jméno ročník čas rok dosažení datum dosažení akce
Smutková Blanka 1977 2:22,1 1991 neuvedeno neuvedeno
Dendisová Terezie 2002 2:26,7 2016 29.4. oblast
Zdražilová Zoe 2002 2:29,8 2014 30.5. kraj
Krahulová Tereza 1992 2:30,8 2006 20.5. oblast
Bradová Kateřina 1991 2:31,6 2004 28.5. kraj

400 volný způsob

Příjmení a jméno ročník čas rok dosažení datum dosažení akce
Smutková Blanka 1977 4:55,2 1991 neuvedeno neuvedeno
Zdražilová Zoe 2002 5:22,0 2014 3.5. oblast
Dendisová Terezie 2002 5:24,5 2016 30.4. oblast
Lengsfeldová Barbora 2002 5:26,0 2015 23.5. oblast
Popelková Lucie 1982 5:34,2 1998 24.4. oblast

800 volný způsob

Příjmení a jméno ročník čas rok dosažení datum dosažení akce
Smutková Blanka 1977 10:10,8 1991 neuvedeno neuvedeno
Zdražilová Zoe 2002 10:54,2 2014 30.5. kraj
Lengsfeldová Barbora 2002 11:04,1 2016 21.4. Pohár ČR 11
Galíčková Kristýna 1995 11:06,70 2008 26.4. kraj
Bílková Taťána 1985 11:17,6 1999 7.10. oblast – DT

1500 volný způsob – ženy

Příjmení a jméno ročník čas rok dosažení datum dosažení akce
 Lengsfeldová Barbora 2002 21:51,7 2015 7.5. oblast – DT

100 polohový závod

Příjmení a jméno ročník čas rok dosažení datum dosažení akce
Václavíková Kristýna 2006 1:14,05 2018 7.4. O mokrého Emana
Smutková Blanka 1977 1:14,20 1991
Krahulová Tereza 1992 1:14,7 2006 12.5. oblast
Galíčková Kristýna 1995 1:17,71 2009 7.3. VC Opavy
Dendisová Terezie 2002 1:17,72 2016 7.2. VC Opavy

200 polohový závod

Příjmení a jméno ročník čas rok dosažení datum dosažení akce
Smutková Blanka 1977 2:37,7 1991 neuvedeno neuvedeno
Krahulová Tereza 1992 2:39,25 2006 8.4. VC Bruntálu
Galíčková Kristýna 1995 2:46,0 2008 31.5. kraj
Václavíková Kristýna 2016 2:46,41 2017 2.12 Pohár ČR 11
Bradová Kateřina 1991 2:50,2 2006 11.2. KP družstev

400 polohový závod

Příjmení a jméno ročník čas rok dosažení datum dosažení akce
Smutková Blanka 1977 5:40,1 1991 neuvedeno neuvedeno
Krahulová Tereza 1992 5:51,1 2006 30.12. SC vsetína
Galíčková Kristýna 1995 5:55,16 2008  22.6. M ČR 13
Bradová Kateřina 1991 6:08,0 2005 29.4. oblast
Zdražilová Zoe 2002 6:11,4 2014 3.5. oblast

Aktualizace k 8.4.2018

Sponzoři