Celkové rekordy muži

Celkové klubové rekordy

Muži

50 znak

Příjmení a jméno ročník čas rok dosažení datum dosažení akce
Gregor Petr 1973 0:27,93 2010 15.5. Neptun Cup
Procházka Roman 2001 0:28,99 2017 28.4. VC Ostravy
Sobotka Jaroslav 1988 0:31,20 2004 5.6. oblast
Brada Tomáš 1990 0:31,40 2004 2.10. DIDI Cup
Pagáč Marek 1986 0:32,60 2004 6.3. DIDI Cup

100 znak

Příjmení a jméno ročník čas rok dosažení datum dosažení akce
Gregor Petr 1973 1:01,95 2010 15.5. Neptun Cup
Procházka Roman 2001 1:02,09 2017 25.3. VC Bruntálu
Sobotka Jaroslav 1988 1:06,55 2006 8.4. oblast
Brada Tomáš 1990 1:07,30 2004 29.5. kraj
Haltmar Jiří 2003 1:08,42 2019 16.3. VC Bruntálu

200 znak

Příjmení a jméno ročník čas rok dosažení datum dosažení akce
Grygerek Jan 1985 2:32,40 2007 28.4. oblast
Formánek Mathias 2004 2:33,03 2019 27.4. oblast
Gregor Petr 1973 2:33,10 1988
Brada Tomáš 1990 2:33,40 2003 1.5. oblast
Sobotka Jaroslav 1988 2:33,70 2003 22.11. kraj

50 prsa

Příjmení a jméno ročník čas rok dosažení datum dosažení akce
Gregor Petr 1973 0:31,53 2010 10.4. MM Slovenska
Petrik Josef 1965 0:32,90 1987 neuvedeno neuvedeno
Adamec Tomáš 1986 0:33,10 2003 4.10. DIDI Cup
Pohanka Milan 1972 0:33,40 1988 neuvedeno neuvedeno
Procházka Roman 2001 0:34,57 2017 29.4. VC Ostravy

100 prsa

Příjmení a jméno ročník čas rok dosažení datum dosažení akce
Gregor Petr 1973 1:08,38 2010 10.4. MM Slovenska
Kašpařík Milan 1994 1:08,50 2014 20.9. Cena Havířova
Procházka Roman 2001 1:11,36 2017 5.2. VC Opavy
Adamec Tomáš 1986 1:11,95 2002 9.2. PS Mohelnice
Brada Tomáš 1990 1:12,90 2004 10.4.

200 prsa

Příjmení a jméno ročník čas rok dosažení datum dosažení akce
Kašpařík Milan 1994 2:34,30 2013 26.10. oblast
Brada Tomáš 1990 2:37,61 2003 13.12. M ČR 13 letí
Gregor Petr 1973 2:39,12 2010 5.6. Open
Adamec Tomáš 1986 2:40,4 2000 3.11. oblast
Pagáč Marek 1986 2:41,5 2002 1.6. kraj

50 motýlek

Příjmení a jméno ročník čas rok dosažení datum dosažení akcePri
Procházka Roman 2001 0:25,79 2017 12.5. M4U
Kašpařík Milan 1994 0:26,10 2014 20.9. Havířovská cena
Gregor Petr 1973 0:26,31 2009 3.10. M Rakouska
Haltmar Jiří 2003 0:28,05 2019 17.5. VC Pardubic
Sobotka Jaroslav 1988 0:28,60 2004 2.10. DIDI Cup

100 motýlek

Příjmení a jméno ročník čas rok dosažení datum dosažení akce
Kašpařík Milan 1994 0:56,90 2013 26.10. oblast
Procházka Roman 2001 0:58,22 2017 7.7. MČR
Gregor Petr 1973 0:59,00 2009 7.11. oblast
Haltmar Jiří 2003 1:02,28 2019 1.6. Praha 2019
Kubiš Jiří 1971 1:03,90 1988

200 motýlek

Příjmení a jméno ročník čas rok dosažení datum dosažení akce
Kašpařík Milan 1994 2:09,70 2013 25.10. oblast
Procházka Roman 2001 2:15,02 2017 4.3. KMT
Sobotka Jaroslav 1988 2:28,80 2004 20.11. kraj
Kubiš Jiří 1971 2:30,30 1988 neuvedeno neuvedeno
Brada Tomáš 1990 2:31,17 2004 20.3. KMT

50 volný způsob

Příjmení a jméno ročník čas rok dosažení datum dosažení akce
Procházka Roman 2001 0:23,59 2016 15.12. MČR – finále
Kašpařík Milan 1994 0:24,60 2013 12.10 Mem. J. Starého
Gregor Petr 1973 0:24,95 2009 16.5. MČR Masters
Sobotka Jaroslav 1988 0:25,60 2007 27.10. oblast
Kubiš Jiří 1971 0:25,80 1988

100 volný způsob

Příjmení a jméno ročník čas rok dosažení datum dosažení akce
Procházka Roman 2001 0:51,94 2016 18.12. MČR – finále
Kašpařík Milan 1994 0:52,80 2013 12.10. Mem. J. Starého
Gregor Petr 1973 0:52,90 2009 5.12. MČR Masters
Haltmar Jiří 2003 0:56,23 2019 17.3. VC Bruntálu
Sobotka Jaroslav 1988 0:57,87 2006 8.4. oblast

200 volný způsob

Příjmení a jméno ročník čas rok dosažení datum dosažení akce
Procházka Roman 2001 1:53,61 2016 17.12. MČR – finále
Kašpařík Milan 1994 1:57,50 2013 12.10. Mem. J. Starého
Haltmar Jiří 2003 2:04,52 2019 26.4. oblast
Gregor Petr 1971 2:08,80 1988 neuvedeno neuvedeno
Kubiš Jiří 1971 2:10,80 1988 neuvedeno neuvedeno

400 volný způsob

Příjmení a jméno ročník čas rok dosažení datum dosažení akce
Procházka Roman 2001 4:09,49 2016 16.10. Sprinty Plzeň
Kašpařík Milan 1994 4:28,9 2008 28.11. kraj
Haltmar Jiří 2003 4:34,30 2019 11.4. oblast
Grygerek Jan 1985 4:39,00 2009 5.12. kraj
Sobotka Jaroslav 1988 4:40,8 2003 22.11.

800 volný způsob

Příjmení a jméno ročník čas rok dosažení datum dosažení akce
Procházka Roman 2001 9:46,79 2016 2.4. Západočeský pohár
Haltmar Jiří 2003 9:53,28 2019 13.4. kraj – DT
Formánek Marthias 2004 10:09,10 2019 11.4. oblast – DT
Dendis Michael 2005 10:09,20 2019 11.4. oblast – DT
Koreník Lukáš 1997 10:17,30 2013 28.3. oblast – DT

1500 volný způsob

Příjmení a jméno ročník čas rok dosažení datum dosažení akce
Procházka Roman 2001 17:15,90 2016 21.4. oblast – DT
Kašpařík Milan 1994 17:42,40 2009 26.3. oblast – DT
Sobotka Jaroslav 1988 18:34,50 2003 12.4. oblast
Grygerek Jan 1985 18:52,30 2009 5.12. kraj
Haltmar Jiří 2003 18:54,73 2019 13.4. kraj – DT

100 polohový závod

Příjmení a jméno ročník čas rok dosažení datum dosažení akce
Procházka Roman 2001 0:59,11 2016 15.12. MČR – finále
Gregor Petr 1973 0:59,23 2011 4.11. Ruský pohár
Kašpařík Milan 1994 1:01,30 2013 25.10. oblast
Sobotka Jaroslav 1988 1:06,50 2005 12.2. VC Opavy
Adamec Tomáš 1986 1:06,60 2003 21.12. Šumperský čert

200 polohový závod

Příjmení a jméno ročník čas rok dosažení datum dosažení akce
Procházka Roman 2001 2:12,36 2016 16.12. MČR – finále
Kašpařík Milan 1994 2:14,70 2014 20.9. Havířovská cena
Gregor Petr 1973 2:19,06 2011 3.4. VC Bruntálu
Brada Tomáš 1990 2:24,65 2004 10.4. PS Mohelnice
Adamec Tomáš 1986 2:27,30 2003 26.10. oblast

400 polohový závod

Příjmení a jméno ročník čas rok dosažení datum dosažení akce
Procházka Roman 2001 4:52,10 2016 29.12. SC Vsetína
Kašpařík Milan 1994 5:03,1 2008 29.11. kraj
Brada Tomáš 1990 5:07,61 2003 13.12. MČR 13 letí
Grygerek Jan 1985 5:12,5 2009 24.10. oblast
Sobotka Jaroslav 1988 5:18,2 2014 1.5. oblast

Data k 21.7.2019

Sponzoři