Informace k činnosti ve školním roce 2017 – 2018
31 srpna 2017 - 8:05, by , in Uncategorized, Comments off

Vážení přátelé, rodiče, sportovci.

Kvapem se blíží okamžik, kdy se zase pustíme do tvrdé desetiměsíční práce. Tento okamžik nastane 11.9.2017 a to vzhledem k technologické odstávce wellness centra v Bruntále.

Organizace tréninků zůstává stejná jako v minulém období. Klub bude nadále fungovat na třech platformách.

První z nich je klub závodního plavání, kde se připravují již zkušení plavci, kde prozatím evidujeme tyto plavce: Alžběta Blažková, Martin Buček, Michael Dendis, Mathias Formánek, Jiří Haltmar, Petr Hanke, Pavla Holečková,  Štěpán Holý, Lucie Hublíková, Barbora Kovačíková, Sebastian Kožušník, Martkéta Lengsfeldová, Marko Lešnik, Ondřej Novák, Karolína Peňázová, Adam Petráš, Jan Stuchlík, David Šimurda, Lucie Šimurdová, Miroslav Trpka, Kristýna Václavíková, Adam Vaculík, Josef Vajda, Zuzana Vilímovská a Sofie Zlámalová.

Tato skupina bude trénovat v pondělí, úterý a čtvrtek v době od 17:00 do 19:00 hodin a mohou trénovat i ve středu v době od 16:00 do 17:00 hodin pod vedením Ivany Procházkové. Rovněž se mohou připravovat ve fittness Bizon každou středu v době od 15:00 do 16:00 hodin. Trenéři Evžen Galíček, Sára Macková, Rostislav Frank a Jan Michalík + pomocní trenéři.

Druhá skupina je přípravka. Zde se budou připravovat tito plavci: Adéla Kutrová, Eliška Mackovíková, Tomáš Uhlíř, Jan Vláčil, Eliška a Julie Goodovy, Šimon Tydlačka, Karel Holba, Klárka Žandová a Daniel Glacner. Zde bude příprava probíhat každé pondělí a středu vždy v době od 16:00 do 17:00 hodin.

Třetí skupinou je tzv. klub Benjamin. Tato skupina je rozdělena na tři podskupiny. První dvě skupiny (A a B) se budou připravovat v pondělí v době od 16:00 do 17:00 hodin. Skupinka C se bude připravovat ve čtvrtek v době od 17:00 do 18:00 hodin.

Skupinka A se bude připravovat pod vedením trenéra Rostislava Franka v prostoru před startovními bloky (hlubší voda) ve složení: Beáta Kutrová, Ester Musilová, Justýna Klimešová, Karolína Mitová, Jan Lukeš, Zuzana Cikánková, Adam Simko, Šimon Tydlačka a Jan Šidlo.

Skupinka B se bude připravovat pod vedením trenérky Ivany Procházkové v zadní části velkého bazénu (méně hluboká voda) ve složení: Lukáš Hanke, Štěpán Staněk, Matěj Ratajský, Johana Klimešová, Karolína Zerzavá, Tadeáš Martinek, Marie Good, Iva Kolínková, Julie Štalmachová, Tomáš Vyroubal, Viktor Vinohradník, Jáchym Kolínek, Bára Sohrová a David Petráš.

Skupinka C se bude připravovat pod vedením trenérky Ivany Procházkové v tzv. výukovém bazénku ve složení: Johana Černochová, Markéta Vinohradníková, Ella Bokůvková, Šimon Pastyřík, Ema Havlíčková, Anna Mendrok, Kornelie Schaumannová, Jan Simko, Kamila Trojaková, Dominika Trojaková, Lukáš Raab, Leona Macková, Andrea Procházková, Jan Procházka a Matěj Stuchlík.

Případné dotazy ke klubu závodního plavání a přípravky vám sdělí Jan Michalík na tel. 604 933 124, nebo Evžen Galíček na tel. 606 740 135.

Dotazy ke klubu Benjamin směřujte na Ivanu Procházkovou na tel. 608 123 385.

Těšíme se na setkání v prostorách wellness centra.

Sponzoři